piątek, 19 listopada 2010

Rozstrzygnięcie konkursu Chomikowego Maniaka

W ubiegłym tygodniu ogłosiłem konkurs dla wszystkich, którzy zapisali się na bezpłatnego newslettera na tym blogu. Do wygrania było 20 000 punktów chomikuj, które można zamieniać na darmowy transfer. Wystarczyło tylko obejrzeć krótkie video:

Chomikuj - jak zdobyć więcej punktów

skomentować je i podać nazwę swojego chomika. 

W konkursie wzięło udział zaledwie... 5 osób. Dwie z nich nie podały nazwy swojego chomika, w związku z czym nie spełniły warunków konkursu. Pozostałe zostały nagrodzone przelewami po 20 000 punktów każdy. 

Oto nazwy chomików, których właściciele zostali nagrodzeni transferem punktów:

- WESZA10
- napalona-kocica
- ello_98 

Nagrodzonym serdecznie gratuluję i zapowiadam kolejny konkurs, w którym do wygrania będzie 100 000 punktów chomikuj. Tylko dla zapisanych na bezpłatnego newslettera.

sobota, 13 listopada 2010

Pierwsza osoba nagrodzona!

Wczoraj ogłosiłem konkurs dla osób, które są zapisane na darmowego newslettera na tym blogu. I miło mi poinformować, że dzisiaj przyznałem już jedną nagrodę: 20 000 punktów, które dostał właściciel konta chomikowego o nazwie WESZA10. 
kliknij aby powiększyć

W ten sposób nagrodziłem pierwszą osobę, która oceniła i skomentowała moje video na YouTube na temat chomikowania. Przypominam, że zostały jeszcze do rozdania 4 nagrody po 20 000 chomikowych punktów każda.

Jak możesz je wygrać? Wystarczy że obejrzysz krótkie video na YouTube, ocenisz je pozytywnie i skomentujesz. Napisz jakie porady chcesz zobaczyć o portalu chomikuj. W komentarzu do video koniecznie napisz również nazwę Twojego konta chomikowego, na które być może właśnie Ty otrzymasz ode mnie przelew 20 000 pkt. Można je zamienić na 5 GB transferu.

Ogłoszenie wyników konkursu 19 listopada, w notce na tym blogu.

piątek, 12 listopada 2010

Chomikowy Maniak na YouTube!

Właśnie założyłem konto na YouTube i wrzuciłem pierwsze video. Zobacz:


Kolejne filmiki wrzucę wkrótce i w dużym stopniu od Ciebie zależy, o czym będą. Napisz proszę w komentarzach do tej notki, jakie tricki, porady dotyczące chomikowania chcesz zobaczyć w następnych video.