piątek, 20 marca 2009

Jak zarobić na 200 darmowych e-bookach?

Jak wiesz, na chomiku warto przechowywać pliki, które są chętnie pobierane przez innych użytkowników. Nie od dziś wiadomo, że ogromną popularnością w Internecie cieszą się e-booki. Pomimo to jest z tym spory problem. Otóż e-booki są objęte prawem autorskim.

A jednak jest pewien sposób, który pozwoli Ci zdobyć za darmo ponad 200 naprawdę wartościowych e-booków i jeszcze na tym zarobić.

Jak?

Kliknij w ten link i zapisz się za darmo do programu partnerskiego Z.M. W panelu partnera możesz wygenerować sobie ponad 200 wartościowych e-booków i zachomikować je na swoim chomiku.

Co Ci to da?

Gdy jakaś osoba ściągnie od Ciebie e-booka i zamówi jego pełną wersję, system będzie pamiętał że jest to klient polecony przez Ciebie i dostaniesz prowizję :) Ten program partnerski ma bardzo atrakcyjne prowizje - dochodzą do 40% ceny e-booka. Wszystko masz szczegółowo opisane w swoim panelu Partnera, po zalogowaniu na konto. Możesz łatwo zarabiać naprawdę niezłą kasę:)

Chomikuj ebooki i zarabiaj dodatkowe pieniądze!

P.S. Jeśli jeszcze nie masz założonego darmowego konta na chomikuj, przeczytaj dlaczego naprawdę warto lub Wyhoduj Własnego Futrzaka Za Darmo (28 sekund)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz