czwartek, 30 września 2010

Nowości na chomikuj.pl

Punkty - przelewy i pełna kontrola

Sprawdź, ile punktów masz w tym momencie – zebrała się spora fortunka?
Może spraw komuś przyjemność przelewając mu część swoich punktów. Czy to nie miły prezent np. na urodziny?
Byś zachował pełną kontrolę nad swoimi środkami, w dziale Punkty znajdziesz też nową zakładkę - Historia transakcji – sprawdzisz w niej, skąd pochodzą i na co rozeszły się wszystkie Twoje punkty.

Nowe funkcje i ulepszenia

Precyzyjna opcja Free

Ustawiając opcję Free na konkretny folder, możesz teraz zdecydować, ile transferu chcesz udostępnić. Może to być cały Twój transfer lub tylko określona ilość. 

Odwiedzając foldery Free innych chomików, zobaczysz, ile transferu rzeczywiście jest dostępnych w danej chwili.

Podgląd dokumentów

Przywykłeś już, że bez ściągania na dysk możesz oglądać zdjęcia, podejrzeć początek pliku video lub odtworzyć plik muzyczny. Od teraz online, bez zużycia transferu, możesz podejrzeć także zawartość dokumentów w formatach pdf, doc i innych. Chcesz czytać wygodnie na ekranie – spróbuj otworzyć podgląd w nowej karcie!

Lepszy podgląd video

ChomikVideo także doczekał się usprawnień. Od teraz jakość podglądu będzie wyższa a jednocześnie będzie się on szybciej ładował nawet przy wolnym łączu. Lepiej działa też suwak przeglądania video – możesz przejść do dowolnego momentu bez oczekiwania, aż załaduje się cały podgląd. Do tego wszystkiego, nowa skórka odtwarzacza wygląda znacznie lepiej! Nowy ChomikVideo na początku będzie funkcjonował tylko dla nowo dodanych plików video, starsze będą konwertowane na niego stopniowo w ciągu kilku następnych tygodni.

Zmiany w skrzynce odbiorczej

W skrzynce Twoich prywatnych wiadomości, zobaczysz, że powiadomienia o dodaniu Twojego Chomika do Zaprzyjaźnionych/polecanych zostały oddzielone od pozostałej korespondencji. Dzięki temu łatwiej będzie Ci śledzić prywatne wiadomości i popularność Twojego Chomika.

Prostsze płatności SMS


Od teraz płatności SMS będą jeszcze prostsze. Na numer odpowiedni dla wartości SMS wysyłasz jeden z nowych, prostszych kodów (bez przedrostka AP.):
  • KONTO (konto ChomikExplorer)
  • TRANSFER (dodatkowy transfer)
i w wiadomości zwrotnej otrzymujesz kod aktywujący wybraną usługę.
Pamiętaj, że płacąc przelewem internetowym, płacisz znacznie mniej, a transakcja przebiega równie szybko i bezpiecznie.

Wiele, wiele innych zmian

Zauważycie na pewno szybko, że strona Chomika zrobiła się szersza (więcej miejsca na foldery i widok plików), zmieniło się tło, wygląd górnej belki, prezentacja opcji konta, opcji folderów, widoku szczegółów plików i wiele, wiele innych rzeczy. Mamy nadzieję, że wszystkie zmiany przypadną Wam do gustu.
Zespół Chomikuj.pl oczywiście nigdy nie odpoczywa – już wkrótce spodziewajcie się kolejnych niespodzianek! Przede wszystkim, w najbliższych tygodniach uruchomiona zostanie Platforma Wydawców Chomikuj.pl dzięki której zyskacie dostęp do tysięcy Waszych ulubionych komercyjnych piosenek, filmów, książek, gier i wielu, wielu innych! Wszystko to za chomikowe punkty!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz