poniedziałek, 10 stycznia 2011

Jak Zarabiać na Chomikuj?

Chomikuj.pl daje możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy w programie partnerskim. Pieniądze są wypłacane na konto bankowe, zwykle w połowie miesiąca za miesiąc poprzedni. Przy odrobinie wprawy można zarabiać dodatkowo kilkaset zł miesięcznie lub nawet więcej, jeśli oczywiście wiesz, jak to robić. Niestety, większość osób nie wie. Próbują coś zarobić i później piszą do mnie z pytaniami, jak to robię że zarobiłem już ponad 9500 zł podczas gdy oni zaledwie kilka zł.

Z myślą o takich osobach przygotowuję kurs video, w którym krok po kroku wytłumaczę, na czym polega zarabianie w programie partnerskim chomikuj. Pokażę sposoby i sekrety, które sam stosuję.

Kurs video będzie płatny, ale przez pierwsze 3 dni od rozpoczęcia sprzedaży, będzie dostępny w promocyjnej, bardzo niskiej cenie. To bardzo ważne, ponieważ po trzech dniach promocyjnych podniosę cenę lub nawet całkiem zakończę sprzedaż. Nie chcę aby zbyt wiele osób znało te sekrety, bo to znacznie zwiększyłoby konkurencję.

Aby wiedzieć w pierwszej kolejności kiedy kurs będzie dostępny, zapisz się za darmo na bezpłatnego newslettera - formularz jest dostępny po prawej stronie. Podaj swoje prawdziwe imię i adres e-mail, który najczęściej używasz. Na kilka dni przed rozpoczęciem sprzedaży wyślę Ci wiadomość z informacją, że kurs jest już dostępny.

Dość często organizuję konkursy dla moich czytelników newslettera, być może przy okazji uda Ci się wygrać cenne nagrody. 

Zapraszam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz