niedziela, 5 kwietnia 2009

Chomik internetowy i 3 szybkie pytania:)

Jak już niektórzy z Was wiedzą, piszę e-booka na temat zarabiania w programie partnerskim chomika. Kto jeszcze nie wie jakie pieniądze można zarabiać w programie partnerskim chomika, zapraszam do obejrzenia screena z zarobków. Wprawdzie już nieaktualny bo mam zarobione więcej, ale daje jakiś pogląd o możliwościach zarabiania w tym programie.

Po zastosowaniu zawartych w nim sekretów, metod i tricków będziesz mógł łatwo zarabiać kilkaset zł miesięcznie, pracując w wolnym czasie. Jeśli dla Ciebie to mało, z drugiej części e-booka dowiesz się w jaki sposób łatwo przekroczyć poziom tysiąca zł miesięcznie.

Opisuję w nim prawie 5 lat własnych doświadczeń z kilkudziesięciu różnych programów partnerskich, sekrety marketingu internetowego, pozycjonowania w najważniejszej wyszukiwarce internetowej i psychologii działania, dostosowane specjalnie do chomika. I mam do Ciebie prośbę:

Proszę, wypełnij ankietę a w pewnym sensie pomożesz mi skończyć tego e-booka. Zawiera tylko 3 pytania i możesz ją wypełnić tylko raz:


Kto się zapisał na darmowego newslettera na tym blogu lub na stronie www.Chomikuj.com.pl dowie się jako pierwszy że e-book jest dostępny :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz